Hinnad

Valige just teile sobiv pakett. Waybilleriga maksate vaid nende teenuste eest, mida vajate ja vaid niikaua, kui neid teenuseid vajate - ilma, et oleks tarvis pikaajalisi lepinguid või keerulisi litsentsitingimusi. Me vihkame peidetud tasusid sama palju nagu teie! Kui palju ma Waybilleri eest maksma pean? Valige, kas olete veokorraldaja, vedaja või mõni muu veoselehega seotud osapool.
Meeskond
Te loote vähem kui 3000 e-veoselehte iga kuu.
600 EUR/kuu
Ettevõte
Te loote üle 3000 e-veoselehe iga kuu.
1200 EUR/kuu
Kõikidele hindadele lisandub KM.

Miks kasutada Waybillerit?

E-veoselehed vähendavad kulusid ning suurendavad läbipaistvust.

Juba mitmed suurettevõtted on valinud Waybilleri, et liikuda paberil saatelehtedelt digitaalsetele saatelehtedele (ehk e-veoselehtedele). E-veoselehed tähendavad olulist paberisäästu, reaalajas info liikumist kõikide veo osapoolte (saatja, vedaja, vastuvõtja) vahel, väiksemaid võimalikke vaidlusi veo osapoolte vahel ning lisaks on e-veoseleht üheks eeltingimuseks, et Eesti teedel vedada kuni 52 tonnise tegeliku massiga autorongiga. Ära oota, liitu Waybilleriga juba täna!
Liitu Waybilleriga Loe meie blogi
Waybiller.com projekti rahastatakse Eesti-Norra koostööprogrammist Green ICT. Veoselehtede digitaliseerimine omab positiivset mõju nii loodusele kui ka maanteetranspordi läbipaistvusele, aidates samal ajal kokku hoida inimeste ressurssi ja ajaressurssi ning tõsta transpordiettevõtete efektiivsust. Green ICT väikeprojekti Waybiller.com, projekti kood EU53330, elluviimise periood on 01.07.2019-31.10.2019. Green ICT põhiprojekti Waybiller.com, projekti kood EU53940, elluviimise periood on 01.08.2020-31.07.2023. Green ICT projektijuht on Heiti Mering (heiti@thorgate.eu).